27 نکته در سرمایه گذاری کوچک

سرمایه گذاری خرد یا همان کوچک به سرمایه گذاران کوچکی گفته می شود که قصد دارند سرمایه خود را برای سود بیشتر در راه ها و مراکز مختلف سرمایه گذاری کنند تا بتوانند در آینده به سود قابل توجهی برسانند امروز کتابی را برای دانلود قرار دادیم تا با استفاده از راهکارهایی که عنوان می شود می توانید از آن در جهت افزایش باز دهی سرمایه خود استفاده کنید.

 

 

طی چند سال اخیر که با افزایش 300% نرخ تورم همراه بودیم سرمایه گذاری در بانک ها و مراکز دولت به طبع نمی تواند سود ده باشد. بسیاری از فرصت استفاده کردند و در بازارهای ارزی توانستند به سود دهی برسند و عده ای در سکه و طلا به مراد دلشون رسیدند. هر چند این سود دهی باعث می شود فرد یا افرادی از این وضعیت بهترین بهره را ببرند اما در کل این حرکت باعث فاجعه در نظام اقتصادی یک کشور است. عده ای که با خرید یک اتومبیل 100 میلیونی حالا با چند سال استفاده می تواند تا 300 میلیون آن را رد کنند پیش خود می گوید قیمت ماشینم 3 برابر شده اما این را در نظر نمی گیرد که برای تهیه تمامی مایحتاج زندگی باید هزینه 3 برابری بدهد و در اصل خود اوست که ضرر کرده و در مقوله ماشین شانش با او همراه بوده که اتومبیل را با قیمت بروز شده خریداری نکرده است.

 

این کتاب در اصل در 11 صفحه و در 27 نکته روش های پولدار شدن را توضیح خواهد داد تا خدای ناکرده در کسب و کارتان ورشکسته نشوید.

 

برای دانلود این کتاب با لینک مستقیم این جا را کلیک کنید.

 

درباره‌ی پشتیبانی

پشتیبانی
وب سایت درآمد 98 با هدف تولید محتوا و ایجاد کسب و کارهای آنلاین راه اندازی شد سعی ما بر این است تا جدیدترین خدمات و مطالب را در اختیار شما قرار دهیم در صورت نیاز به پشتیبانی از طریق تماس با ما - نظرات مطالب و نشانی آی دی تلگرام razeadmin@ تماس بگیرید.

همچنین ببینید

سایت غیرمعتبر و پونزی Golden Farm بدون پرداختی

Golden Farm یکی از سایت هایی که با انجام یک سری فعالیت و سرمایه گذاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *