7 اشتباه رایج موقع ژست گیری مقابل دوربین

بسیاری از افراد به اشتباه فکر می کنند که بعضی از مردم و اطرافیانشان برای ژست گیری نیاز به مهارت خاصی ندارند و آن ها به صورت ذاتی خوش عکس هستند اما واقعا این طور نیست البته بله هستند کسانی که در مقابل دوربین به صورت ذاتی ژست هایی از خود دارند که همیشه عکسشان خوب از آب در بیاد اما عده ای هم هستند که با رعایت چند ترفند که اکثر مدل های معروف سینما و تلویزیون هستند عکس هایشان همیشه عالی است. با ما همراه باشید تا چند نکته مهم که نباید در مقابل دوربین انجام دهید را با هم بررسی کنیم.

 

 

1- چانه تان را در هنگام ژست گیری کج نکنید

 

 

سعی کنید در مقابل دوربین به حالتی مغرورانه بایستید البته فقط جلوی دوربین و از کج کردن سر که باعث می شود نگاه تان سنگین و عکس تان تحمل ناپذیر شود اجتناب کنید. سر و چانه تان را به سمت جلو و به سمت دوربین نگه دارید تو این حالت باعث می شود گردتان بسیار زیباتر و همچنین اندامتان خوش عکس تر در تصویر نمایش داده شود.

 

2-سعی کنید دست به سینه نایستید

 

 

سعی کنید در ژست گیرتان دست به سینه نایستید زیرا کج کردن سر و دست به سینه ایستادن باعث نمایش غیر طبیعی عکس خواهد شد هنگامی که در مقابل دوربین هستید سعی کنید بدتان را به یک سمت زاویه دهید دست هایتان را پایین بیاورید و تا حدی از خود دور نگه دارید به این ترتیب گردتون بلدتر دیده می شود و اندام تون واضح تر دیده خواهد شد.

 

3- تا حد ممکن در عکس هایتان قوز نکنید.

 

 

سعی کنید در مقابل دوربین قورز نکنید این کار باعث خواهد شد گردتان کوتاه تر به نظر برسه و دور کمرتون رو چاق نشون بده سعی کنید در هنگامی که روی صندلی نشسته اید خود را جمع و جور کنید و صاف بایستید در این حالت عکس تون قطعا زیباتر به نظر خواهد رسید و دیگران از دیدن آن لذت می برند.

 

4- به زاویه گیری در مقابل دوربین توجه کنید.

 

 

به نشستن زاویه بدتان دقت کنید هنگامی که جلوی دوربین قرار گرفته اید زمانی که روبروی دوربین قرار گرفته اید اندام تان بزرگتر از حالت عادی نمایش خواهد داد و عکس تان بد از آب درخواهد آمد انتخاب زاویه اشتباه باعث خواهد دست و پا و اندام ها دیگرتان بزرگتر از حالت عادی به نمایش درخواهد آمد برای این کار سعی کنید جلوی دوربین بدن خود را به یک سمت زاویه دهید و اگر بر روی صندلی ننشسته اید یکی از پاهایتان را بالاتر پای دیگر قرار دهید.

 

5- دست هایتان را آویزان نکنید

 

 

سعی کنید در مقابل دوربین به صورت چوپ خشکی جمع شده نایستید و از خود کمی خلاقیت داشته باشید این کار باعث خواهد شد خودتان و حتی قسمتی از لباس تان در هم محو شده و عکستان لذت بخش به نظر نیاید و اندام دان پهن تر به نظر برسد برای کار گردن خود را کمی بالاتر بیاورید و یک دست را به کمر خود بچسبانید و دست دیگر را کمی از بدن فاصله دهید. و اگر نمی خواهید دست به کمر بایستید دستهایتان را کمی از هم فاصله دهید.

 

6- از پوشیدن لباس های گشاد اجتناب کنید

 

 

پوشیدن لباس های گشاد باعث خواهد شد شما در تصاویر چاق و پهن به نظر برسید و در نهایت عکسی که می خواهید خوب به نظر نمی رسد سعی کنید اگر در فصل سرما هستید از دست کردن توی جیب خود اجتناب کنید و مثل همیشه یک دست را بالا بیاورید و یک دست را کمی از بدن خود فاصله دهید مانند تصویری که مشاهده می کنید.

 

7- هرگز آرنج دستتان را جلوی دوربین نیاورید.

 

 

 

و در آخر سعی کنید آرنجتان را جلوی دوربین نیاورید این کار باعث خواهد شد اندام های دیگرتان نسبت به هم دیگر بزرگ تر و یا کوچک تر به نظر برسد و نکته آخر شما می توانید با قرار گرفتن جلوی دوربین ژست های مخصوص به خود را ابداع کنید و از آن ها در عکس هایتان به دیگران گوشزد کنید امیدوارم از این آموزش استفاده کرده باشید با نظراتتان ما در ارائه هر چه بهتر یاری کنید.

 

درباره‌ی پشتیبانی

پشتیبانی
وب سایت درآمد 98 با هدف تولید محتوا و ایجاد کسب و کارهای آنلاین راه اندازی شد سعی ما بر این است تا جدیدترین خدمات و مطالب را در اختیار شما قرار دهیم در صورت نیاز به پشتیبانی از طریق تماس با ما - نظرات مطالب و نشانی آی دی تلگرام razeadmin@ تماس بگیرید.

همچنین ببینید

خرید اکانت VRV

اکانت پرمیوم سایت VRV ارزان قیمت + ضمانت

VRV یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های پخش انیمه،انیمیشن و سریال است که توسط کمپانی معروف Crunchyroll …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *