راه اندازی کلاس آموزشی در منزل

سایت بازار خانگی حدود چند سالی است که راه اندازی شده این سایت با هدف راه اندازی محلی برای کسب در آمد خانواده ها در سراسر کشور عزیزمان از طریق شغل های خانگی بوجود آمده است. خانم های خانه دار اگر آشپزی بلدید یا شیرینی بلدید بپزید و یا هر حرفه ای که دارید می توانید از این سایت ایده های خودتون رو به فروش برسونید کافیه در این سایت عضو شوید و دست به کار شوید.

 

 

پس از این که به عضویت این سایت درآمدید می توانید فروشگاه خود را راه اندازی کنید و از این طریق کسب درآمد کنید. به طور مثال شخصی چه آقا یا خانم در این مثال خانمی را مثال می زنیم که در ساخت شیرینی ها مختلف استاد است در این سایت عضو شده و فروشگاه خود را راه اندازی می کند و مبلغی را به عنوان هزینه کلاس قرار می دهد و تعداد افراد را در نظر می گیرد و در خانه شخصی خود که آدرس آن را قرار داده است اقدام به تدریس می کند.

 

آدرس سایت : www.bazarkhanegi.com

 

این ایده بسیار مناسب کسانی است که به هر دلیلی در خانه هستند و می خواهند از این فرصت استفاده کنند. برای این که بتوانید با این سایت کار کنید نیازمند آموزش است به همین دلیل می توانید از کتاب زیر که لینک آن را قرار دادیم استفاده کنید.

 

برای دانلود کتاب با لینک مستقیم این جا را کلیک کنید.

درباره‌ی پشتیبانی

پشتیبانی
وب سایت درآمد 98 با هدف تولید محتوا و ایجاد کسب و کارهای آنلاین راه اندازی شد سعی ما بر این است تا جدیدترین خدمات و مطالب را در اختیار شما قرار دهیم در صورت نیاز به پشتیبانی از طریق تماس با ما - نظرات مطالب و نشانی آی دی تلگرام razeadmin@ تماس بگیرید.

همچنین ببینید

سایت غیرمعتبر و پونزی Golden Farm بدون پرداختی

Golden Farm یکی از سایت هایی که با انجام یک سری فعالیت و سرمایه گذاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *