ترفند باز کردن یوتیوب بدون تغییر IP آپدیت 2019

یوتیوب دومین برتر سایت جهان است که روزانه میلیون ها کاربر از سراسر جهان به این وب سایت مراجعه می کنند اما از زمانی که به یاد دارم این سرویس اشتراک ویدئو برای ما ایرانیان در داخل کشور با ممنوعیت ف_یلتر همراه بود در حالت عادی برای این که بتوانید از سایت یوتیوب استفاده کنید بایداز ف_یلتر شکن استفاده کنید اما امروز روشی را خواهیم گفت که دیگر نیازی به هیج نرم افزاری نداشته باشید و فقط از طریق مرورگر بتوانید سایت Youtube را باز کنید با ما همراه باشید.

 

 

مثل همیشه در حال گشت و گذار در اینترنت بودم و سایت های مختلفی را برای رفع ف_یلتر یوتیوب جستجو کردم بهترین ویدئویی که پیدا کردم مربوط به این بود که http اول سایت یوتیوب را تغییر بدم و با https وارد بشم یعنی به صورت https://www.youtube.com اما این روش دیگر کارساز نیست و نمی توان از آن استفاده کرد چون در هر دو حالت امکان باز کردن یوتیوب نبود اما چه راهی را می توان پیدا کرد که بدون استفاده از برنامه های جانبی از این سایت استفاده کنیم.

 

استفاده از روش PHP پروکسی بهترین روش ممکن

 

این روش یکی از قدیمی ترین روش های باز کردن سایت های ف_یلتر شده است اما به ندرت دیگر قابل استفاده است و جای خود را به برنامه های ف_یلتر شکن داده است اما هنوز برخی ها هستند که از این روش استفاده می کنند این نکته را هم بگم که با استفاده از آن تمامی سایت ها را می توانید باز کنید از جمله یوتیوب بزرگ را , برای این کار مانند تصویر زیر در گوگل عبارتی که تایپ کردیم را وارد کنید

 

 

 

پس از وارد کردن میبینیم که بسیاری از سایت ها ارائه دهنده این خدمات باز می شود کافی است دونه دونه بر روی تک تک این وب سایت ها کلیک کنید تا شانس با شما یار باشد و یکی از این وب سایت ها باز شود به طور مثال سایتی که برای ما باز شد را در تصویر زیر ببینید کافی است لینکی که قصد جستجو آن را داریم در کادری که به رنگ قرمز مشخص کردیم تا سایت یوتیوب باز شود.

 

 

پس از وارد کردن لینک یوتیوب (لینک یوتیوب می تواند صفحه اصلی سایت Youtube باشد ) را وارد می کنیم مانند تصویر زیر می بینیم که به راحتی سایت یوتیوب باز شد که به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

 

نکات مهم استفاده کردن از این روش

 

آدرس هایی که در گوگل پیدا می کنید و قابل استفاده هستند ممکن است پس از مدتی دیگر قابل استفاده نباشند پس باید دوباره از اول این آموزش دنبال سایت دیگری باشید نکته بعدی از 20 سایتی که ما در نتایج جستجو گوگل باز کردیم توانستیم 4 سایت که بدون مشکل هستند را باز و استفاده کنیم دلیل این که در این قسمت لینکی از این سایت ها قرار نمی دهیم چون معلوم نیست تا کی این سایت ها باز باشند و بتوانید استفاده کنید.

 

نکته سوم همان طور که گفتیم با این روش می توانید تمامی سایت هایی که ف_یلتر شدن را باز کنید و هیچ محدودیتی ندارد کافی است آدرس آن را جستجو کنید. نکته چهارم این روش فقط از طریق مرورگر انجام می شود و برای باز کردن برنامه ها کارساز نیست یعنی از طریق مرورگر موبایل هم می توانید از این روش استفاده کنید.

 

امیدوارم از این آموزش استفاده برده باشید اگر شما هم ترفند و راهکاری دارید خوشحال خواهیم شد آن را با ما به اشتراک بگذارید.

درباره‌ی پشتیبانی

پشتیبانی
وب سایت درآمد 98 با هدف تولید محتوا و ایجاد کسب و کارهای آنلاین راه اندازی شد سعی ما بر این است تا جدیدترین خدمات و مطالب را در اختیار شما قرار دهیم در صورت نیاز به پشتیبانی از طریق تماس با ما - نظرات مطالب و نشانی آی دی تلگرام razeadmin@ تماس بگیرید.

همچنین ببینید

چگونه بفهمیم ایمیل ما خوانده شده است؟

شاید براتون این نکته بسیار حیاتی باشد که ایمیلی ارسال کردید و حالا می‌خواهید بدانید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *