آیا کسب درآمد از سایت های تبلیغات کلیکی موثر هستند

یکی دیگر از روش های کسب درآمد از اینترنت دیدن تبلیغات است شما با عضویت در برخی از سایت ها در ازای تبلیغاتی که می بینید مبلغی را دریافت می کنید و اگر به دنبال زیر مجموعه گیری هم باشید درآمد شما افزایش پیدا می کند اما می خواهیم با هم بررسی کنیم آیا کار کردن در این گونه از سایت ها واقعا می تواند درآمد زا باشد یا خیر

 

کسب درآمد از سایت های کلیکی

 

 

اکثر سایت هایی که با عنوان کسب درآمد کلیکی فعالیت می کنند شما با عضویت در آن ها و دیدن تبلیغات محدودی که در روز به شما نمایش می دهند مبلغی را به پنل شما اضافه می کنند و پس از رسیدن به حد نصاب برداشت می توانید درخواست برداشت خود را ثبت کنید اما این تمام ماجرا نیست

 

درآمد در این گونه سایت ها بیش از 95% درصد آن ها سخت می باشد چرا که به ازای دیدن هر تبلیغ که معمولا بین 20 تا 50 تومان با دیدن 100 تبلیغ هم در روز 5000 تومان می شود البته در بهترین حالت گفتیم 100 تبلیغ,بسیاری از این سایت ها 20 تبلیغ هم در روز برای نمایش ندارند.

 

زیر مجموعه گیری در سایت های کلیکی

 

 

پس از این که به عضویت این گونه سایت ها در می آیید با لینک معرفی که به شما می دهند می توانید دیگران را زیر مجموعه خود کنید و از دیدن تبلیغات دوستتان درصدی هم شما بگیرید. اما زیرمجموعه گیری بسیار بسیار کار طاقت فرسایی است چرا که خیلی ها تمایل به این کار ندارند.

 

هزینه دیدن تبلیغات در سایت های کلیکی

 

 

قطعا برای دیدن هر تبلیغ در سایت های کلیکی باید حجمی را در نظر بگیرید اگر 20 تبلیغ در روز مشاهده کنید و به صورت میانگین حجم هر تبلیغ نمایش داده شده 2 مگابایت باشد می شود 40 مگابایت و اگر بخواهید در 10 سایت فعالیت کنید جمع آن 400 مگابایت در روز خواهد شد با توجه به گرانی اینترنت آیا این روش درآمد دارد یا ضرر

 

گفتیم در 10 سایت کلیکی چون اگر در یک سایت فعالیت کنید و زیر مجموعه آن چنانی نداشته باشید کسب درآمد در یک سایت قطعا بسیار پایین است.

 

زمان صرف شده در طول روز

 

 

با توجه به این که هر تبلیغ حدود 10 تا 30 ثانیه می باشد و اگر شما در یک سایت 30 تبلیغ ببینید و در 5 تا 10 سایت حدود 300 تبلیغ می شود که هر کدام بین 10 تا 30 ثانیه زمان می برد + زمان لود مرورگر برای دیدن هر کدام از آن ها روزی حدود 3 تا 4 ساعت می شود. پس بحث مهم زمان است که باز هم باعث می شود از این روش صرف نظر کنید.

 

روش های دور زدن سایت های کلیکی

 

 

قطعا روش هایی هستند که با اندکی جستجو در اینترنت می توانید در این گونه از سایت ها تقلب کنید و با برنامه هایی که مخصوص این کار هستند تبلیغ نبینید انگاری که تبلیغ دیدید خیلی از این سایت ها هم متوجه نمی شوند و بعضی هاشون هم به طبع متوجه تقلب شما خواهند شد.

 

نتیجه گیری آیا کسب درآمد از سایت های کلیکی خوب است یا نه

 

 

کسب درآمد از سایت های کلیکی با توجه به درآمد پایینی که پرداخت می کنند کار دشواری است اما می تواند سود ده باشد به شرطی که سه مورد زیر را رعایت کنید.

 

  • زیر مجموعه بسیار بالا (100 تا به بالا)
  • استفاده از پنل های طلایی این گونه سایت ها
  • فعال بودن تمامی زیر مجموعه های شما

 

و در آخر روش های مختلفی برای کسب درآمد از اینترنت هست که توصیه می کنم به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید و دیگر مطالب سایت را از دست ندهید.

 

 

موفق باشید.

درباره‌ی پشتیبانی

پشتیبانی
وب سایت درآمد 98 با هدف تولید محتوا و ایجاد کسب و کارهای آنلاین راه اندازی شد سعی ما بر این است تا جدیدترین خدمات و مطالب را در اختیار شما قرار دهیم در صورت نیاز به پشتیبانی از طریق تماس با ما - نظرات مطالب و نشانی آی دی تلگرام razeadmin@ تماس بگیرید.

همچنین ببینید

سایت غیرمعتبر و پونزی Golden Farm بدون پرداختی

Golden Farm یکی از سایت هایی که با انجام یک سری فعالیت و سرمایه گذاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *