قوانین و سوالات متداول

قوانین و سوالات متداول قبل و بعد از خرید

 

قوانین این بخش ممکن است هر چند هفته،ماه و سال یک بار تغییر کند و کاربر موظف است که این صفحه را قبل خرید مطالعه کرده باشد.

 

 

برای خرید اینترنتی به چه چیزی نیاز دارم ؟

 

برای خرید اینترنتی نیازمند شماره کارت،تاریخ انقضا کارت،CVV2 که معمولا 3 یا 4 رقمی هست و رمز دوم هستید. رمز دوم برای خریدهای کمتر از 100 هزار تومان می تواند ثابت باشد اما برای خریدهای بالاتر از 100 هزار تومان نیازمند رمز دوم پویا هستید که با مراجعه به یکی از درگاه های بانک خود می توانید برای کارت خود فعال کنید.

 

پس از خرید چگونه محصول را تحویل بگیرم ؟

پس از خرید اگر در حین خرید ایمیل را وارد کرده باشید، اطلاعاتی که خریداری کردید برای شما از 1 تا 12 ساعت ایمیل خواهد شد. اگر به هر دلیلی دسترسی به ایمیل ندارید و یا این که می خواهید محصولی که خریداری کردید را سریع تر تحویل بگیرید با پشتیبانی تلگرام ما در ارتباط باشید. قابل ذکر است که اگر پس از خرید برای دریافت محصول در تلگرام درخواست شود، دیگر محصولی که خریداری کردید ایمیل نخواهد شد و در تلگرام برای شما ارسال خواهد شد. کافی است پس از خرید کد پیگیری(کد رهگیری) که در صفحه به شما نمایش می دهد را در تلگرام برای دریافت محصولتان ارسال کنید. همچنین در صورتی که پس از خرید 7 روز از زمان سفارش شما گذشته باشد عواقب آن به عهده خریدار خواهد بود.

 

آیا پس از خرید می توانم محصولی را که خریدم عودت دهم ؟

تا زمانی که محصول برای شما ایمیل نشده باشد یا در تلگرام طی درخواست شما ارسال نشده باشد می توانید لغو سفارش کنید و مبلغ خود را با کسر کارمزد بانکی و درگاهی که از آن سفارش دادید، دریافت کنید.

 

مدت زمان عودت وجه پس از لغو سفارش چقدر است ؟

اگر محصولی خریداری کرده باشید که در آن لحظه موجود نباشد. یا قیمت آن افزایش پیدا کرده باشد و به هر دلیلی قصد پس گیری پولتان را دارید. پس از ارسال درخواست در تلگرام و بررسی، مبلغ طی 1 تا 48 ساعت خدمت خریدار عودت داده خواهد شد. در ضمن مبلغ به همان کارتی برگشت خواهد خورد که در حین خرید از آن استفاده کردید و شماره کارت ها و حساب های دیگر قابل قبول نیست.

 

پس از تحویل محصولی می توانم با محصول دیگر تعویض کنم ؟

 

فقط در شرایط خاصی می توانید برخی از محصولات را با برخی از محصولات دیگر تعویض کنید به شرطی که آن محصول هنوز برای شما ارسال نشده باشد. اگر محصولی برای شما ارسال شود دیگر امکان تعویض یا جابه جایی یا عودت وجه نیست.

 

محصولی را سفارش دادم اما در آن لحظه ناموجود شده است و یا با تاخیر موجود خواهد شد؟

 

اگر محصولی در لحظه ای که خریداری کردید ناموجود شود و یا با تاخیر موجود شود. طبق تعهد سایت تا 12 ساعت کاری اگر محصول خدمت خریدار تحویل داده نشد. خریدار می‌تواند صبر کنید و یا لغو سفارش کند و مبلغ را با کسر کارمزد بانکی و درگاهی پس بگیرد. تمامی مکاتبات در پشتیبانی تلگرام انجام خواهد شد.

 

محصولی را می خواهم سفارش دهم اما موجود نیست چه کار کنم ؟

اگر محصولی در سایت موجود نیست آن محصول را نداریم.برای اطمینان از آن که این محصول موجود نیست با پشتیبانی ما در ارتباط باشید که جزئیات و اطلاعات دقیق تر خدمت کاربران ارائه خواهد شد.

 

در حین خرید مبلغ از حسابم کم شده اما شماره پیگیری دریافت نکردم؟ چطور می توانم پیگیری کنم

اگر در حین خرید مبلغ از حسابتان کم شد اما شماره پیگیری در سایت دریافت نکردید با پشتیبانی تلگرام در ارتباط باشید. دو حالت ممکن است برای شما رخ دهد یا تراکنش شما موفق نبوده که مبلغ طی 1 تا 72 ساعت برگشت خواهد خورد و یا این که تراکنش موفق بوده که در هر دو حالت را می توانید با پشتیبانی تلگرام مطرح کنید تا اطلاعات دقیق تر خدمت شما ارائه دهد.

 

مبلغ از حسابم کم شده اما با صفحه تراکنش ناموفق روبرو شدم چکار کنم ؟

 

اگر مبلغ از حسابتان کسر شد اما با صفحه تراکنش ناموفق قرمز رنگ در سایت مواجه شدید. نگران نباشید زیرا سفارش شما تایید نشده و مبلغ به زودی به کارت شما باز خواهد گشت. سعی کنید در حین خرید از برنامه های تغییر IP مثل V.PN استفاده نکنید. پس از این که اطمینان پیدا کردید که مبلغ برگشته می توانید مجدد برای خرید اقدام کنید.

 

چه محصولاتی دارای گارانتی هستند و پشتیبانی می شوند؟

هر محصولی مقدار گارانتی آن در صفحه آن درج شده. معمولا محصولاتی که رمز اکانت ها قابل تغییر نیست دارای گارانتی هستند اما محصولاتی مانند لایسنس و سیدی کی که یک بار فعال می شوند دارای گارانتی فعال سازی هستند که تحت شرایطی که در متن هر یک از محصولات نوشته شده ضمانت فعال سازی دارند.

 

چطور می توانم قبل از خرید از موجود بودن محصول و همچنین قیمت بروز آن مطلع شوم؟

سعی ما بر این است که همیشه محصولات را بروز نگه داریم اما باز هم با توجه به افزایش و کاهش نرخ شدید دلار ممکن است برخی از محصولات همان لحظه ناموجود و یا کاهش و یا افزایش قیمت داشته باشند که برای اطمینان می توانید با پشتیبانی تلگرام در ارتباط باشید.

 

آیا برای خرید از سایت نیاز به احراز هویت کاربر هست ؟

 

برای خریدهای بالاتر از 300 هزار تومان بله نیاز به احراز هویت کاربر است که پس از خرید باید کاربر یک اسکرین از کارت بانکی و یک اسکرین از کارت ملی خود را از طریق پشتیبانی تلگرام ارسال کند. قابل ذکر است که تا انجام احراز هویت مبلغ نزد ما خواهد و پس از تایید احراز هویت سفارش انجام خواهد شد. ( اسکرین در کارت ملی باید کامل باشد و در کارت بانکی می توانید CVV2 و تاریخ انقضا کارت را بپوشانید. ) این اطمینان را شما خواهیم داد که پس از احراز هویت تمامی اطلاعات شما در همان تلگرام حذف خواهد شد و در سیستم ها ما نگهداری نمی شود.

 

برای خرید چگونه می توانم به سایت اعتماد کنم ؟

سایت ما حدود دو سالی هست که فعالیت می کند. از رتبه الکسا و گوگل می توانید به این مورد برسید که در چه جایگاهی نسبت به سایت های رقیب هستیم. از طرفی به دلیل فروش برخی از محصولات گرفتن نماد اعتماد برای ما مقدور نیست. اما درگاهی که فعالیت در آن می کنیم می تواند پلی باشد برای اعتماد شما . در حال حاضر آیدی پی و پی پینگ درگاه های ما هستند.

 

محصول رو تحویل گرفتم آیا قابل پس دادن هست؟

پس از تحویل محصول امکان عودت وجه نیست. زیرا برای آن محصول هزینه شده است. لطفاً قبل از خرید به این نکته توجه کنید که سوتفاهم و دلخوری پیش نیاید. محصولاتی که به صورت ایمیل و پسورد هستند یا یوزر و پسورد هستند پس از تحویل محصول اگر به هر دلیلی تا پایان انقضا یا همان گارانتی محصول مشکلی پیش بیاید فروشگاه درآمد 98 موظف است اکانت جدیدی تحویل دهد. اکانت تحویلی جایگزین با توحه به شرایط از 1 روز تا 7 روز ممکن است طول بکشد و پس از یک هفته اگر اکانت جایگزین تقدیم خریدار نشد می تواند درخواست عودت وجه دهد.

 

پشتیبانی و گارانتی یک محصول به چه صورت است؟

 

محصولاتی که گارانتی دارند در تلگرام پشتیبانی خواهید شد. کافی است در تلگرام به پشتیبانی پیام دهید. در ضمن پیام های رد و بدل شده در محیط تلگرام برای پشتیبانی محصول باید دست نخورده باشند و کاربر نباید آن ها را حذف کند. در غیر اینصورت از گارانتی محصول خارج خواهید شد.

 

محصولی خریدم به صورت دانلودی اما کار نمی کند چکار کنم؟

اگر محصولی خریداری کردید که در آن زمان کار نمی کند با پشتیبانی تلگرام در ارتباط باشید. پس از بررسی و اطمینان از این که آن محصول کار نمی کند. مبلغ به شما بدون کارمزد عودت داده خواهد شد.

 

رمز دوم ندارم چکار کنم ؟ آیا می توانم از طریق کارت به کارت پرداخت کنم ؟

 

برای خرید از سایت درآمد 98 حتما باید رمز دوم داشته باشید. سایت به صورت تیمی اداره می شود و امکان ارائه شماره کارت برای کارت به کارت نیست. پس سعی کنید رمز دوم خود را فعال کنید و از طریق اینترنتی پرداخت های خود را انجام دهید.

 

درگاه بانکی برای پرداخت دچار اختلال شده است. راهکار چیست؟

 

این اختلال ممکن هفته ای،ماهی و یا سالی یک بار رخ دهد. اول اطمینان حاصل کنید که فیلتر،شکن شما خاموش هست و سپس در تایم دیگری برای خرید مجدد تست کنید.

 

در اختیار گذاشتن اطلاعات اکانتی که خریداری کردید بین دوستان ؟

 

در اختیار گذاشتن اطلاعات اکانتی که خریداری کردید در صورت به اشتراک گذاری بین دوست و یا لو رفتن اطلاعات توسط خریدار،گارانتی از آن محصول سلب خواهد شد و پشتیبانی توسط درآمد 98 انجام نخواهد شد.

آخرین ویرایش »»»» آبان 1399