اشتباهات رایج ضربه زننده در کسب و کارهای اینستاگرامی

در این مطلب قصد دارم انواع اشتباهات در کسب و کارهایی که قصد راه اندازی در شبکه اینستاگرام را دارند مطرح کنیم تا با انجام دادن آن ها به صورت ناخواسته باعث صدمه دیدن کسب و کارتان نشود و در نهایت متضرزر نشوید با ما همراه باشید.

 

 

اینستاگرام مکانی برای سرگرمی و تفریح

 

بسیاری از افراد که قصد راه اندازی کسب و کار خود در محیط اینستاگرام را دارند محصول و یا خدمات اشتباه را وارد این شبکه می کنند اینستاگرام محیطی است که بیشتر افرادی که در آن فعالیت می کنند آدم های عادی هستند و دوست دارن در این شبکه سرگرم شوند در نتیجه باید سعی کنید محصولاتی را که معرفی می کنید در لابلای یک ویدئو طنز و سرگرمی باشد

 

به طور مثال در ویدئویی که 2 میلیون بازدید داشت یک شرکت آژانس هواپیمایی تبلیغ می شد که در آن طنز هم چاشنی آن شده بود در این صورت بازده این جور محصولات صدرصد بیشتر خواهد بود.

 

 

قیمت رقابتی محصول

 

اما طبیعتا راه حل تبلیغ میان ویدئوهای طنز می تواند پر هزینه باشد اما چه می توان کرد راه حل دیگری که می توانید برای فروش محصولات خود در نظر بگیرید قیمت رقابتی آن ها است پس سعی کنید اگر می خواهید در این بازار موفق باشید سود خود را به کمترین حد ممکن برسانید تا قیمت تمام شده برای مصرف کننده ارزان در بیاید

 

معرفی محصولات خاص هم می تواند بسیار تاثیرگذار باشد مهم نیست چه محصولی را معرفی می کنید سعی کنید در بازار خاص باشد و شما کسی باشید که آن محصول را دارد.

 

عامه بودن محصول

 

همان طور که در اول مطلب گفتیم بیشتر مردمی که در اینستاگرام فعالیت می کنند آدم های عادی هستند این به چه معناست؟ خیلی واضح هست اگر قصد رونق به کسب و کار خود را دارید محصولاتی که تخصصی هستند و فقط برای عده ی محدودی مناسب هستند این شبکه نمی تواند نیازهای شما را برآورده کنند و یا این که منتظر بازدهی زود محصولات خاص برای افراد خاص نباشید.

 

هدف خود را تعیین کنید

 

مهم است که اول برای کار خود برنامه ریزی داشته باشید و هدف خود را برای شروع راه اندازی کسب و کار تعیین کنید چه بسا افراد زیادی بودند که پس از مدتی از این محیط دست کشیدند و اینستاگرام رضایت آن ها را برآورده نکرد.

 

پس مطالعه یک کتاب خوب می تواند در این زمینه نیازهای شما را برآورده کند و کمک کند تا بتوانید در این بازار به هدف خود برسید برای مطالعه کتاب آموزش جامع خدمات یا محصولات اینستاگرام کلیک کنید.

 

محصولات خود را مرتب و اتو کشیده معرفی کنید.

 

محصولات خود را به صورت مرتب و با کیفیت بالا معرفی کنید اگر محصولاتی دارید که تنها عکس هستند بهتر است آن را به یک فوتوشاپ کار حرفه ای بسپارید و یا این که اگر محصولات ویدئویی دارید بهتر است در یک کادر بندی منتشر شوند که آموزش ویدئویی ویرایش حرفه ای محصولات اینستاگرامی را می توانید دنبال کنید.

 

موفق باشید.

درباره‌ی پشتیبانی

پشتیبانی
وب سایت درآمد 98 با هدف تولید محتوا و ایجاد کسب و کارهای آنلاین راه اندازی شد سعی ما بر این است تا جدیدترین خدمات و مطالب را در اختیار شما قرار دهیم در صورت نیاز به پشتیبانی از طریق تماس با ما - نظرات مطالب و نشانی آی دی تلگرام razeadmin@ تماس بگیرید.

همچنین ببینید

سایت غیرمعتبر و پونزی Golden Farm بدون پرداختی

Golden Farm یکی از سایت هایی که با انجام یک سری فعالیت و سرمایه گذاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *